O szkole

Szkoła wspinaczki EVEREST powstała po to, aby szkolić osoby, które chcą zacząć się wspinać, a tym samym móc spróbować nowej formy aktywności ruchowej, przeżyć przygodę, poczuć dreszczyk emocji. Powstała po to, abym mógł Was nauczyć bezpiecznego i samodzielnego wspinania, dzięki czemu będziecie mogli przeżywać wspaniałe chwile podczas wspinaczki przez wiele lat. Powstała po to, aby mieszkańcy miasta Płocka mieli możliwość bezpiecznego startu we wspinaczce.

W ostatnich latach nastąpił niesamowity boom na uprawianie wspinania w Polsce. W wielu miastach, które leżą z dala od skał i gór, powstają sztuczne ścianki wspinaczkowe, na których możecie się wspinać. Ale przede wszystkim wspinanie jest po prostu świetną alternatywą dla innych popularnych form rekreacji do spędzania wolnego czasu.

Szkolenia, które dla Was prowadzę, nie są po to, abyście otrzymali jakiś kolejny papierek. Są po to, abym mógł Wam przekazać swoją wiedzę i doświadczenie, które zdobyłem w trakcie wielu wspinaczek i kursach. Kurs umożliwi Wam nauczenia się technik wspinaczkowych i sprzętowych umożliwiających bezpieczne wspinanie dla Was i Waszych partnerów wspinaczkowych. Nie uczcie się na własnych błędach! Pamiętajcie – gleba nie wybacza!

Gwarancją jakości szkoleń jest to, że jestem czynnym wspinaczem oraz instruktorem wspinaczki z wieloletnim stażem. Więcej o mnie TUTAJ.

Wspinaczka to pojęcie bardzo szerokie. Dlatego moje szkolenia są dostosowane do Waszych potrzeb. Szkolenia odbywają się  w Płocku i w skałach Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Więcej na ten temat możecie doczytać w dziale Szkolenia.

Na szkolenie nie potrzebujesz sprzętu wspinaczkowego – sprzęt zapewnia szkoła. Potrzebujesz tylko butów, chęci i dużo pozytywnej energii 🙂

Masz jakieś dodatkowe pytania? Pisz lub dzwoń, chętnie pomogę.

Serdeczne zapraszam!
Michał Komorowski

Opublikowano w Info