O szkole

Szkoła wspinaczki EVEREST powstała po to aby szkolić osoby, które chcą przeżyć przygodę, poczuć dreszczyk emocji, zacząć się wspinać. Powstała po to, abym mógł Was nauczyć bezpiecznego i samodzielnego wspinania, dzięki czemu będziecie mogli przeżywać wspaniałe chwile podczas wspinaczki przez wiele lat. Powstała po to, aby mieszkańcy miasta Płocka mieli możliwość bezpiecznego startu we wspinaczce.

W ostatnich latach nastąpił niesamowity boom na uprawianie wspinania w Polsce. Przede wszystkim przyczynia się do tego, że w wielu miastach, które leżą z dala od skał i gór, powstają sztuczne ścianki wspinaczkowe, na których każdy może spróbować swoich sił. Ale przede wszystkim wspinanie jest po prostu świetną alternatywą dla innych popularnych form rekreacji do spędzania wolnego czasu, przede wszystkim na świeżym powietrzu.

Szkolenia, które dla Was prowadzę, nie są po to, abyście otrzymali jakiś kolejny papierek. Są po to, abym mógł Wam przekazać całą swoją wiedzę i doświadczenie, które zdobyłem w trakcie wielu wspinaczek. Odbycie szkolenia jest bardzo ważne. Sam się o tym przekonałem, bo swoją przygodę ze wspinaniem zacząłem od kursu wspinaczkowego. Kurs umożliwi Wam nauczenia się wielu technik wspinaczkowych i alpinistycznych umożliwiających bezpieczne wspinanie dla Was i Waszych partnerów wspinaczkowych. Po co uczyć się na własnych błędach? Pamiętajcie – gleba nie wybacza!

Wspinaczka to pojęcie bardzo szerokie. Dlatego moje szkolenia są dostosowane do Waszych potrzeb. Szkolenia odbywają się na ściankach wspinaczkowych w Płocku i w skałach jury krakowsko – częstochowskiej. Więcej na ten temat możecie doczytać w dziale Szkolenia.

Na szkolenie nie potrzebujesz sprzętu wspinaczkowego – sprzęt zapewnia szkoła. Potrzebujesz tylko butów, chęci i dużo pozytywnej energii 🙂 Szkolenia prowadzone są z użyciem atestowanego sprzętu wspinaczkowego, spełniającego normy bezpieczeństwa CE oraz UIAA.

Masz jakieś dodatkowe pytania? Pisz lub dzwoń, chętnie pomogę.

Serdeczne zapraszam!
Michał Komorowski